ZUMBA KURSU

  

1 MART 2017- 14 HAZİRAN 2017  

 

 

 

tarihleri arasında ZUMBA kursu açılacaktır.

 

 

 

 

 

·         ZUMBA dersinin temel amacı; eğlenerek maksimum seviyede hareket etmek ve farkında olmadan spor yapmaktır. Hareket edebilen herkes ZUMBA yapabilir. Derslere düzenli olarak katıldığınızda zaman içinde daha hızlı hareket ederek ve daha fazla koordine olarak, her geçen ders daha iyi, daha etkili, daha rahat ve eğlenerek hareket etmeye başlarsınız.

 

·         ZUMBA, oldukça kuvvetli bir kardiyovasküler antrenmandır. Çünkü vücudunuzun hareket etmeyen tek bir noktası kalmaz. Isınma ve stretching (esneme) ile beraber 60 dakika süren derste, ortalama 500 kalori yakılır ki koşar tempoda durmadan 3 saat yürüyüş yaparsanız belki ve ancak aynı kaloriyi yakabilme şansınız olur.

 

 

 

Dersler AİBÜ Kültür Merkezi Bale Salonunda

 

Çarşamba : 17:30-18:30

 

saatleri arası yapılacaktır. Kurs ücreti aylık 50 TL dir.

 

Kayıt için kurs ücretinin yatırıldığına dair dekont ile beraber Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine iletişim bilgilerini içeren bir mail atılması yeterlidir.

 

 

 

 

 

KURS ÜCRETİ İÇİN SÜYAM HESAP NUMARASI:

 

Ziraat Bankası Bolu Şubesi  TR 9300 0100 2564 4703 4774 5015 IBAN

 

 

 

 

 

İletişim:

 

Yrd. Doç. Dr. Sibel KILIÇARSLAN CANSU

 

TELEFON:  05056974602

 

e-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

 

 


Abant İzzet Baysal Üniversitesi - Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi © 2017 Sayfa Başı